Kancelaria Radcy Prawnego § Rafał Kondziela

Zakres usług

Kancelaria koncentruje się na zapewnieniu stałej i kompleksowej obsługi prawnej przede wszystkim przedsiębiorcom (zarówno osobom prawnym jak i fizycznym), pracodawcom oraz wspólnotom mieszkaniowym.

Kancelaria służy również pomocą w indywidualnych sprawach dla Klientów chcących uzyskać pomoc prawną poprzez udzielanie Klientom porad prawnych, zarówno tych prostszych jak i bardziej złożonych. 

W wypełnieniu tego celu Kancelaria świadczy usługi prawne, polegające na reprezentacji Klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, organami administracji wszystkich szczebli oraz organami prokuratury, a także organami właściwymi w sprawach z zakresu zamówień publicznych.

Przygotowywanie umów, pomoc w ich zredagowaniu oraz zmianie, kompleksowa analiza, a także prowadzenie negocjacji w imieniu Klienta, to również usługi, które nie są obce Kancelarii. Umowy, których Kancelaria podejmuje się sporządzenia, to zarówno umowy handlowe, umowy deweloperskie, jak i np. umowy o podział majątku po rozwiązaniu spółki.

Wykonując kompleksowo powierzone zadania, Kancelaria podejmuje się również pozyskiwania dokumentów niezbędnych do prowadzenia sprawy, oszczędzając tym samym czas Klienta i nie pozostawiając Go z tym, często niełatwym do rozwiązania problemem.

zapraszamy do kontaktu

tel. +48 58 728 50 47

pn. - pt. w godz. 9-18