KANCELARIA   |   ZAKRES USŁUG   |   DOŚWIADCZENIE   |   KONTAKT   
   

Kancelaria koncentruje się na zapewnieniu stałej i kompleksowej obsługi prawnej przede wszystkim przedsiębiorcom, osobom fizycznym oraz wspólnotom mieszkaniowym i spółdzielniom.

W wypełnieniu tego celu Kancelaria świadczy usługi prawne, polegające na reprezentacji Klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, organami administracji wszystkich szczebli oraz organami prokuratury, a także organami właściwymi w sprawach z zakresu zamówień publicznych.

Przygotowywanie umów, pomoc w ich zredagowaniu oraz zmianie, kompleksowa analiza, a także prowadzenie negocjacji w imieniu Klienta, to również usługi, które nie są obce Kancelarii. Umowy, których Kancelaria podejmuje się sporządzenia, to zarówno umowy handlowe, umowy deweloperskie, jak i np. umowy o podział majątku po rozwiązaniu spółki.

Wykonując kompleksowo powierzone zadania, Kancelaria podejmuje się również pozyskiwania dokumentów niezbędnych do prowadzenia sprawy, oszczędzając tym samym czas Klienta i nie pozostawiając Go z tym, często niełatwym do rozwiązania problemem.


KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
RAFAŁ KONDZIELA
Aleja Solidarności 19, 83-110 Tczew
tel. +48 58 728 50 47
radca prawny Tczew, prawnik Tczew, kancelaria radcy prawnego Tczew, rozwody Tczew, porady prawne, odszkodowania Tczew, kancelaria, formalności rozwodowe, prawna obsługa wspólnot mieszkaniowych , doradztwo prawne, tworzenie pisma prawnego, analiza prawna
Administrator Amkomp Tczew